امروز سیاسی‌ترین کار در کل کشور کار اقتصادی است

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، صبح امروز دوشنبه،‌ ۱۵ بهمن ماه با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی؛ علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اعضای هیأت امنا، مدیران و معاونان نهاد، جمعی از خانواده های شهدای گرانقدر مشهد مقدس و مسئولان استانی افتتاح شد.

رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در این مراسم ضمن اشاره به اینکه طی ۴۰ سال گذشته در حوزه زیر ساختهای نظام اقدامات اساسی انجام شده است، گفت: شاید در حال حاضر ضرورت آنچنانی نباشد که پول نفت را خرج پیمانکارانی کنیم که آسفالت روی آسفالت می ریزند، در خراسان رضوی مفتخریم منابع را در خانوار روستایی و اشتغال ببریم و متمرکز در حوزه ای شویم که به آن دلایل انقلاب کردیم.

وی بیان کرد: اگر امروز کاستی ها و‌ناکارآمدی در حوزه اقتصادی داریم، فکر میکنم اغاز ۵۰ سالگی را باید با حرکت به سمت تقویت اقتصاد در روستا و شهر پیش بریم.

استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه سلیقه های مختلف سیاسی وجود دارذ اما تنها در حیطه انتخابات باید به ان توجه کنیم گفت: پس از انتخاباتباید حرکت به سمت آبادانی وپویایی باشد.

رزم حسینی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به اینکه چقدر ساختمان جاده و اتوبان بسازیم؟ هرچه لازم بود ساخته شد اما جوانانی که به دین و کشور بدبین هستند را نساخته ایم تصریح کرد: پیشگامان این مسیر ائمه جمعه هستند باید گفتمان ائمه در جریان تبیین این موارد باشد،

وی در پایان یادآوری کرد: هرکس با هرگرایشی باید در جریان توسعه استان گام بردارد چرا که امروز سیاسی ترین کار در کل کشور کار اقتصادی است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *