معرفی نمایندگان استان‌های یزد و کرمان در جشنواره تلاوت‌های مجلسی

به گزارش خبرنگار قران و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مرحله استانی جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان‌های یزد و کرمان برگزار شد و قاریان برگزیده این استان‌ها به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

این جشنواره در استان یزد در جلسه محمد‌حسن حسن زاده از قاریان شهر یزد برگزار و مورد استقبال جوانان یزدی قرار گرفت. در پایان و با رأی عموم علاقه‌مندان و داوران آقایان مهدی شایق و امیر‌حسین انواری به دلیل تعداد آرای مشترک به عنوان برگزیدگان استان معرفی و باید در مرحله نهایی شرکت کنند.

 

 

جلسه قرآن محمد صادقی از قاریان شهر رفسنجان میزبان جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان کرمان بود که باحضور عموم علاقه‌مندان و مسئولان شهر رفسنجان برگزار شد. در پایان این مراسم احمدرضا زینعلی به عنوان قاری برگزیده استان معرفی و جواز حضور در مرحله نهایی را بدست آورد.

به گزارش خبرگزاری فارس تاکنون حمیدرضا مقدسی از قم، هادی اسفیدانی از خراسان رضوی، مجید جیریایی از مرکزی، علی غلامی از قزوین، امین عبدی از کرمانشاه، خلیل مشعل‌پور از خوزستان، ابراهیم‌فلاح تبسم‌چهره از گیلان، محمد‌مهدی کهکشان از اصفهان، سیدصادق مسلمی از مازندران، علیرضا رحمانی از همدان، مهدی شایق و امیرحسین انواری از یزد و احمدرضا زینعلی از کرمان جواز حضور در مرحله نهایی جشنواره را کسب کرده‌اند.

مرحله نهایی جشنواره باعنوان «فجر تلاوت» ۲۶ بهمن‌ماه با حضور برگزیدگان استان‌های مختلف در حسینیه صاحب‌الزمانی (عج) تهران به نشانی خیابان تقاطع خیابان ولیعصر (عج) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *