معرفی برگزیدگان جشنواره‌ تلاوت‌های مجلسی در کرمانشاه و قزوین+عکس

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مرحله مقدماتی جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان‌های کرمانشاه و قزوین برگزار شد و آقایان علی غلامی و امین عبدی به عنوان برگزیدگان این دو استان به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند.

جلسه سید‌مصطفی حسینی قاری ین‌المللی اهل قزوین میزبان دور مقدماتی جشنواره بود که در آن قاریانی چون آقایان بابایی، غلامی، جوزی، لطفی، حاجی، لشگری و فخاریان به تلاوت پرداختند و در پایان با رأی حضار و داوران علی غلامی به عنوان قاری برگزیده استان قزوین انتخاب و جواز حضور در مرحله نهایی را بدست آورد.

 

جلسه قرآن وحید نظریان از قاریان سرشناس استان کرمانشاه میزبان دور مقدماتی جشنواره در این استان بود که در پایان با رأی حاضران امین عبدی به عنوان نفر برگزیده انتخاب و باید روز ۲۶ بهمن‌ماه در مرحله نهایی جشنواره شرکت کند.

 

تاکنون مرحله مقدماتی جشنواره تلاوت‌های مجلسی در استان‌های قم، خراسان رضوی، مرکزی، قزوین و کرمانشاه برگزار شده و به ترتیب آقایان حمید‌رضا مقدسی، هادی اسفیدانی، مجید جیریایی، علی غلامی و امین عبدی به مرحله نهایی راه پیدا کرده‌اند.

مرحله نهایی جشنواره تلاوت‌های مجلسی با عنوان فجر تلاوت روز ۲۶ بهمن‌ماه در حسینیه صاحب‌الزمانی (عج) تهران به نشانی خیابان قزوین تقاطع خیابان ولیعصر(عج) برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *