مسئولان کمیته‌های سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری فارس؛ حجت‌الاسلام سیدمصطفی حسینی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان و اوقاف و امور خیریه و رئیس ستاد برگزاری سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با صدور احکام جداگانه‌ای مسئولان کمیته‌های این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن را منصوب کرد.

بر این اساس در احکام صادره به ترتیب حجت‌الاسلام علی مقنی به عنوان دبیر ستاد مسابقات، حجت‌الاسلام شیری به عنوان مسئول کمیته نظارت، حجت‌الاسلام محمد نقدی به‌ عنوان مسئول کمیته پشتیبانی، حجت‌الاسلام حسین سلیمانی به‌ عنوان مسئول کمیته محتوایی و فرهنگی، صابر کرمی به عنوان مسئول کمیته مدعوین ویژه و عباس لهراسبی به عنوان مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد برگزاری سی‌‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم منصوب شدند.

همچنین محمدتقی میرزاجانی به عنوان مسئول کمیته فنی و داوری، سید مصطفی ملیحی به عنوان مسئول کمیته حراست، محمدرضا مسیب‌زاده به عنوان مسئول کمیته دعوت و تکریم، مهدی طاهری مقدم به ‌عنوان مسئول کمیته تشریفات و بین‌الملل، حامده نکوفال به عنوان مسئول کمیته هماهنگی امور بانوان و حسن مهری نیز به عنوان مسئول دبیرخانه مسابقات منصوب شدند.

در این احکام بر استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، جذب مشارکت از دستگاه‌های اجرایی و همگرایی و تعامل با سایر کمیته‌ها و بخش‌ها تأکید شده است.

از دیگر اعضای ستاد برگزاری مسابقات، آقایان سید محمدی و اسدی هستند که مسئولیت برگزاری مسابقات در بخش نابینایان و طلاب را بر عهده دارند. محمد‌رضا مسیب‌زاده نیز علاوه بر مسئولیت کمیته دعوت و تکریم مسئول مسابقات دانش‌آموزان هستند.

سی‌‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، ششمین دوره مسابقات بین‌المللی حفظ و قرائت دانش‌آموزان، سومین دوره مسابقات بین‌المللی حفظ قرآن بانوان، چهارمین دوره مسابقات بین‌المللی حفظ و قرائت نابینایان از ۱۹ تا ۲۶ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.

همچنین سومین دوره مسابقات بین‌المللی حفظ، قرائت، ترتیل، خطابه و پایان‌نامه نویسی ویژه طلاب علوم دینی نیز از تاریخ ۲۱ تا ۲۶ فروردین در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *