«این یک خبر اشتباه بود»

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس به نقل از وِرایِتی، «رابرت ردفورد» در اکران فیلم جدیدش «پیرمرد و تفنگ» گفت:« این یک اشتباه است و من هیچگاه نمی‌گویم می‌خواهم از هنرپیشگی بازنشسته شوم.»

این هنرپیشه اسطوره‌ای ۸۲ ساله هالیوود در جواب به این سوال که آیا واقعا قصد بازنشستگی دارید گفت:«این حرف واقعا اشتباه است و من چنین قصدی ندارم زیرا اولا من فعلا همچنینقصدی ندارم ثانیا اگر هم قصد بازنشستگی داشته باشم خیلی آرام و بدون سر و صدا از هنرپیشگی کناره‌گیری می‌کنم زیرا اعلام این حرفها فقط باعث جلب توجه همگانی به سمت من می‌شود و این اصلا کار درستی نیست.»

ردفورد در اکران خصوصی پنجشنبه شب فیلمش در نیویورک مورد فعالیت‌های فعلی‌اش ادامه داد:«من در حال حاضر بر روی پروژه جدیدم تمرکز کرده‌ام و به فیلم و عوامل آن فکر می‌کنم نه چیز دیگری.»

از ردفورد پرسیده شد که آیا این آخرین فیلم شما نخواهد بود؟ که او در جواب خنده‌کنان گفت:«من هیچ جوابی به این سوال شما نمی‌دهم. این باعث می‌شود که رازش همچنان باقی بماند.»

اگر فیلم «پیرمرد و تفنگ» آخرین فعالیت سینمایی این هنرپیشه کهنه‌کار ۸۲ ساله باشد، به قول خودش پروژه‌ای‌ست که لبخند را روی لبان هنر بیننده‌ای جاری می‌سازد.

ردفورد در توضیح این فیلم جدید گفت:«داستان فیلم «پیرمرد و تفنگ» در مورد فردی است که ۱۷ بانک را سرقت کرده، ۱۷ بار دستگیر شده، ۱۷ بار به زندان رفته و ۱۷ بار از زندان فرار کرده و این بر اساس یک داستان داقعی است. فیلم خیلی شادی است. در این روزگاری که سیاهی اطراف مارا گرفته، فیلم‌های شاد اینچنینی بسیار مفید خواهند بود. چیزی مثبت که امیدوارم لبخند را به روی لبان بینندگان بیاورد.»

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *