ادامه بازی «هیلاری کلینتون» در سریال «خانم وزیر»

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مجله نیوزویک، هیلاری کلینتون، کالین پاول و مَدلین آلبرایت در درام سیاسی «خانم وزیر» در نقش خودشان ظاهر می‌شوند.

شبکه سی‌بی‌اس اعلام کرد که وزیران خارجه اسبق آمریکا هرکدام نقش‌های خود در این سریال که در ماه اکتبر(آبان) روی آنتن می‌رود، ایفای نقش خواهند کرد.

در قسمتی از این سریال وزیر امور خارجه الیزابت مک‌کورد با بازی «تئا لئونی» رو به وزرای سابق امور خارجه برمی‌گردد و از آنها درخواست می‌کند که توصیه‌شان را در مورد چگونه پاسخ دادن به یک وضعیت حساس ابراز دارند.

پس از اعلام این خبر، آلبرایت که قبلا در سال ۲۰۱۵ در فصل دوم این سریال بازی کرده بود، در توئیتر ابراز خوشحالی خود از دعوت مجدد و بازگشت به این فیلم را نشان داد.

لوری مک کریری مدیر تولید این برنامه در مورد حضور این سه وزیر پیشین گفت: جای بسیار خوشحالی دارد که این اتفاق روی می‌دهد چرا که با برنامه کاری بسیار حجیم و مشغله بسیار فراوان این اشخاص، حضور آنها و اینکه قبول کرده‌اند در این سریال ظاهر شوند، موقعیتی بسیار استثنایی و غنیمت محسوب می‌شود و موجب خوشحالی است و اینکه این سه نفر با آنهمه مشغله بتوانند همزمان در برنامه ما حضور یابند در حد معجزه است و از اینکه در این برنامه هستند بسیار خرسندیم.

سریال «خانم وزیر» با نقش‌آفرینی «لئونی»، «دالی»، «پاتینا میلر»، «جفری آرِند»، «اریک برگن» و «بِبه نیو وِرت» و تهیه‌کنندگی «باربارا هال»، «مورگان فریمن»، «لئونی»، «لوری مک‌کریری»، «ترِیسی مِرسِر» و «دیوید گرا» در هفتم اکتبر به نمایش درمی‌آید. اولین بخش این سریال سیاسی در ۲۱ سپتامبر سال ۲۰۱۴ پخش شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *