نمایش «دریادلان» انرژی حماسی به تماشچیان می‌دهد

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس، نمایش محیطی «دریادلان» برای سومین سال پیاپی در تجلیل شهدای غواص عملیات کربلای چهار در پارک دانشجو هر شب در ایام ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود و توانسته مخاطبان زیادی را جذب خود کند.

مریم کاظمی، کارگردان و بازیگر تئاتر پس از تماشای نمایش محیطی دریادلان در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس گفت: نمایش‌هایی در حوزه دفاع مقدس یا موضوعات خاصی که دارند و سلیقه و عقیده‌ را نمایش می‌دهند، تا الان ندیده بودم چنین پرانرژی و زنده اجرا شود. البته داریم نمایش‌هایی که این چنین باشند اما از این دست کارها کمتر بوده که خوشحالم این کار را تماشا کردم.

وی درباره تأثیرگذاری این نمایش نیز گفت: صرف نظر اینکه این نمایش چه می‌خواهد بگوید و یا اینکه مربوط به چه دوره خاص یا مقطعی از جنگ هشت ساله ما با عراق است، این کار یک انرژی حماسی و رزمی در مخاطب ایجاد می‌کند که خوشبختانه توانسته در موقعیت خودش به هدفش برسد.

این کارگردان با ابراز امیدواری از اینکه تمام کسانی که در این حوزه کار می‌کنند بتوانند چنین پرانرژی کاری را اجرا کنند، افزود: ما نیاز به این دست کارها بیشتر داریم.

کاظمی درباره کارگردانی این اثر محیطی ابراز داشت: نمایش امیرحسین شفیعی درخشان، خوش‌ریتم و خوش‌آهنگ است که می‌تواند برای هر کسی تأثیرگذار باشد. با اینکه نمایش به موضوع شهدای غواص اشاره دارد، اما توانسته اشاره‌ای به مسائل روز نیز داشته باشد.

به گزارش فارس، نمایش محیطی «دریادلان» به کارگردانی امیرحسین شفیعی از نوزدهم تا سی‌ام خرداد ماه در حوض مرکزی پارک دانشجو در جوار تئاتر شهر، رأس ساعت ۲۱:۳۰ اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *