نمایش «بی‌تفاوتی» در نقاشی‌های شیراوژن

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایشگاه نقاشی «بی‌تفاوتی»، دربرگیرنده ۱۶ اثر بزرگ و ۱۰ اثر کوچک فیگوراتیو با تاکید بر پرتره و با تکنیک رنگ و روغن روی بوم است که روز جمعه ۱۵ دی‌ماه افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه تازه‌ترین کارهای اوژن شیراوژن است که طی سال‌های ۹۴ تا ۹۶ خلقشده است. «بی‌تفاوتی» شامل چهره‌هایی فرورفته در خلسه که آمیزه‌ای از فرم‌های مدرنیسم کلاسیک با تکنیک‌ها، رنگ‌بندی‌ها و رنگ‌گذاری‌های خاص اروپای شرقی است و گاه نقوش کهن ایرانی نیز پس‌زمینه‌ی نقاشی‌هایش را می‌پوشاند.»

تا دوشنبه ۲۵ دی در در گالری ساربان روی دیوار است.

اوژن شیراوژن چهل ساله، کارشناسی و کارشناسی ارشد نقاشی را بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ از آکادمی موسیقی، تئاتر و هنرهای تجسمی مولدوا در کشور رومانی دریافت کرده و همزمان تا سال ۲۰۱۲ در همین آکادمی به تدریس مشغول بوده است.

او تاکنون هفت نمایشگاه انفرادی نقاشی در ایران و اروپا برگزار کرده و در ۱۳ نمایشگاه گروهی نیز در کشورهای مختلف حضور داشته است. شیراوژن علاوه بر نقاشی به تدریس این رشته نیز می‌پردازد.

نمایشگاه «بی‌تفاوتی» از جمعه ۱۵ تا دوشنبه ۲۵ دی‌ماه ۹۶ برقرار است. علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه‌روزه به جز سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری ساربان، واقع در خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبش شهید یوسفی، پلاک ۱۳۰ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *