ششمین جشنواره «آیات» در ۲۰ رشته برگزار می‌شود

اصغر امیرنیا معاون تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی «آیات» اظهار داشت: این جشنواره در سال‌های گذشته به صورت دوسالانه برگزار می‌شود به طوری که هر سال در رشته‌های جدیدی برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال جشنواره قرآنی آیات در ۱۱ رشته برگزار شد، افزود: با توجه به کمبود اعتبارات امسال نتوانستیم این جشنواره را در رشته‌ها و بخش‌های مختلفی برگزار کنیم اما برپایی ۱۱ رشته را قطعی کردیم.

امیرنیا با اشاره به اینکه برگزاری دوسالانه جشنواره آیات برکات بسیاری داشت، خاطر نشان کرد: به دلیل اینکه تولید و خلق آثار هنری نیازمند زمان است و هنرمندان برای آن باید وقت کافی صرف کنند تا اثری فاخر خلق شود، بر همین اساس برگزاری دوسالانه جشنواره آیات در رشته‌های مختلف هنری اقدامی شایسته و قابل تقدیر بود.

معاون تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت ارشاد درباره ادامه برگزاری جشنواره آیات، گفت: جشنواره آیات با توجه به گستردگی و اهمیت به طور حتم یکی از برنامه‌های معاونت قرآن و عترت در سال آینده است و ما این روند دوسالانه بودن را با قوت پیگیری خواهیم کرد.

امیرنیا با اشاره به برنامه‌ریزی برای سال آینده گفت: با تصمیم‌گیری‌های صورت گرفته برای برنامه‌های سال ۱۳۹۷ برگزاری ششمین جشنواره قرآنی «آیات» در ۲۰ رشته را پیش‌بینی کردیم که امیدواریم با تخصیص اعتبارات این امر در سال آینده محقق شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *