«شرقی غمگین» در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه خواهد رفت

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از مشاور رسانه ای این پروژه، نمایش «شرقی غمگین» بعد از اجراهای موفق خود در تابستان امسال، بار دیگر در تماشاخانه شهرزاد، از سوم دی ماه سال جاری اجرا خواهد شد.  

تمرین های این نمایش از چند روز گذشته آغاز شده است و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت، سجاد افشاریان و سید هومن شاهی دو بازیگر اصلی این نمایش هستند.

پیش خرید بلیت های این اثر نمایشی از روز گذشته در سایت های مرتبط آغاز شده است و علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی می توانند با مراجعه به سایت های مذکور بلیت های این نمایش را خریداری کنند.

نویسندگی متن این نمایشنامه بر عهده سجاد افشاریان است که در دور جدید اجراها با تغییرات اندکی روی صحنه خواهد رفت.

لیست عوامل اصلی این نمایش عبارت است از: نویسنده: سجاد افشاریان، کارگردان: سعید زارعی، مدیر اجرا: میثم نوروزی، دستیار کارگردان و برنامه ریزی: محمود حسینی، مدیران صحنه: میترا یزدی، آیناز موسایی، طراح صحنه: مصطفی مرادیان، طراح صدا و موسیقی:آرش والی، ساخت دکور و طراح نور: مسعود رنجبر شیرازی، طراح و آنونس و ویدئو: علی زندیه، طراح وگرافیک: رضا چاووشی، تبلیغات فضای مجازی:آرین امیرخان، تبلیغات محیطی:وحید خدادادی، عکس:مهدی سادیگی،نوید غفاری،آرمین مقدم،گلدیس نمازیان، روابط عمومی:امیر قالیچی و مشاور رسانه ای: سام بهشتی. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *